Kurullar2019-02-20T12:13:33+03:00

Kurullarımız

Hakkı GARBİOĞLU

Mualla YÜCEL

Gürhan ERGİN

Başkan

Av. Ufuk MUSLU

Üye

Av. Lale Şebnem ÖZTANER

Üye

Av. Özlem TAVARES

Üye

Av. Bora İKİLER

Üye

ALİ AYTEMİZ

FAHRETTİN KANDEMİR

HASAN FEHMİ TEKELİOĞLU

Artistik Buz Pateni

ECE ESEN

Başkan

EBRU ANILDI

Üye

YEŞİM KOÇAK

Üye

RENGİN GÜNAYDIN

Üye

TUNCA ÜNLÜ

Üye

Buz Dansı

TANAY ÖZKAN SILAOĞLU

Başkan

ASLI GÜÇLÜ

Üye

ECE ESEN

Üye

Senkronize Buz Pateni

ASLI GÜÇLÜ

Başkan

RENGİN GÜNAYDIN

Üye

HAZAL GÜLDÜR

Üye

EKİN PASİNLİOĞLU

Üye

ITIR SARIHAN ÖZİNANIR

Üye

Short Track (Sürat Pateni)

ÖZGÜR YEŞİLÖZ

Başkan

SELÇUK YİĞİT

Üye

ZEYİT PALABIYIK

Üye

NAMIK BEKAR

Üye

ABDURRAHMAN BÜLBÜL

Üye

Artistik Buz Pateni Teknik Kurulu

DUYGU SALUR

Başkan

TUNCA ÜNLÜ

Üye

YEŞİM KOÇAK

Üye

GAMZE GÜNER

Üye

RANA BELKIS GÖÇMEN

Üye

Senkronize Buz Pateni Teknik Kurulu

ZEYNEP AYDIN

Başkan

NEŞE OLÇAY HÜNERLİ

Üye

ITIR SARIHAN ÖZİNANIR

Üye

EKİN PASİNLİOĞLU

Üye

ALEV KAHRAMAN

Üye

MELODİ ATAÖZ YARKIN

Üye

ECE ONGÜL

Üye

SİNEM KARA

Üye

BÜKRE KARABULUT

Üye

AYÇA SOYGÜT

Üye

HAZAL GÜLDÜR

Üye

Short Track Teknik Kurulu

Anna Lukanova-Jakubowska

Başkan

MÜKERREM DENİZ

Üye

DANIEL KÖHLER

Üye

İNAN EREN

Üye

CEMRE KARADUMAN

Üye

Buz Dansı Teknik Kurulu

ALPER UÇAR

Başkan

Ece ESEN

Üye

Halit Dinçer ÖKTEM

Üye

ASLI GÜÇLÜ

Üye

HAZAL GÜLDÜR

Üye

Av. A. BERK ÖZDEMİR

Başkan

Av. UFUK MUSLU

Üye

Av. AYBERK GÜNDÜZ

Üye

Av. ONUR AYGIT

Üye

Av. MEHMET GÜLERMAN

Üye

Dr. BURHAN KURTULUŞ

Başkan

Dr. CENK KELEŞOĞLU

Üye

Dr. YILMAZ ÖMÜR HİÇDÖNMEZ

Üye

Dr. BÜLENT ÇELİK

Üye

Prof. Dr. AKIN ERDAL

Üye

Prof.Dr. ALP ÇETİN

Üye

Dr ZEKİ TAŞYÜREK

Üye

Dr BİLGEHAN ÖZTOP

Üye

ERKOÇ KORAY DOĞAN

Üye

Dr. SEHER OGÜN BÖLÜK

Üye

DERYA AKSOY

Başkan

KÖKSAL KAÇMAZ

Üye

SİNEM SİNANGİL

Üye

YASEMİN HAYARA

Üye

İBRAHİM ÇEKEN

Üye

GÜLCAN DERİN

Üye

CİHAT KAPLAN

Üye

BÜLENT CENGİZHAN

Üye

ZÜBEYDE ÜREMİŞ

Üye

FATİH ASLAN

Üye

Dr AHMET ŞİRİNKAN

Üye

Ebru KAYA

Üye

Prof. Dr. İHSAN ERTENLİ

Başkan

SİNEM SİNANGİL

Üye

ALİ DEMİRBOĞA

Üye

KUTAY ERYOLDAŞ

Üye

Dr. OZAN SEVER

Üye

DENİZ BEDİR

Üye

ATİLLA YÜCEL

Üye

SILA OLÇARAY

Başkan

YELER TEKELİOĞLU

Üye

GAMZE GÜNER

Üye

     

KUTAY ERYOLDAŞ

Üye

MEHMET GÜNEŞ

Üye

BERİL BEKTAŞ BEYAZ

Üye

     

Dr. AHMET ÖZTOPAL

Üye

TAYFUN ANAR

Üye

ALİ DEMİRBOĞA

Üye

     

AMİL AKBULUT

Üye

RIDVAN VATAN

Üye

TURHAN TOSUNLAR

Üye

     

Aybike KAHRIMAN

Üye

Prof. Dr. İLHAN ŞEN

Başkan

ÖNDER ARSLAN

Üye

BETÜL YERDELEN

Üye

GAMZE ALTUNTAŞ

Üye

HALİL İBRAHİM YILMAZ

Üye

Prof.Dr. GÖKHAN BAYRAKTAR

Üye

ELİF ÖZDEN

Üye

HAKAN AKDENİZ

Üye

İBRAHİM OĞUZ

Üye

Dr. MERT ERAY ÖNEN

Üye

Dr. AHMET ŞİRİNKAN

Üye

ORHAN ŞAHİN

Başkan

CİHANGİR ŞAHİN

Üye

VEDAT REFAYELİ

Üye

SERAP AYDIN

Üye

NİHAL DURAN AŞKIN

Üye

YASEMİN HAYARA

Üye

MECİT ERDEM ÖVÜÇ

Üye

TAHİR TURAN EROĞLU

Üye

NAZIM SARAÇOĞLU

Üye

ONUR SAĞSÖZ

Üye

HASAN BASRİ AKMAN

Üye

ESAT BİNDESEN

Üye

DENİZ ATAK

Üye

ORHAN ŞAHİN

Başkan

ABDULSAMET SARIAHMETOĞLU

Üye

SERKAN TARANOĞLU

Üye

İLKER BAYIR

Üye

ARİF KARADAĞ

Üye

HÜSEYİN DURMAZ

Üye

MEHMET ÇİNİK

Üye

Dr. SEFER OGÜN BÖLÜK

Üye

Prof. Dr. İHSAN ERTENLİ

Başkan

MURAT CENK ERTAUL

Üye

SÜLEYMAN ERİM ERHAN

Üye

ENGİN YAŞAR

Üye

ÜMİT UÇAR

Üye

HAZAL GÜLDÜR

Başkan

DUYGU SALUR

Üye

ASLI GÜÇLÜ

Üye

KUTAY ERYOLDAŞ

Üye

BUSE TOPRAKSÜREN

Üye

ALİ DEMİRBOĞA

Üye

NELLYA ŞAMİLYEVNA AKBULUT

Üye

ÜMİT UÇAR

Başkan

TUĞBA KARADEMİR

Üye

RENGİN GÜNAYDIN

Üye

SEVİM ÇAĞLA SERİM

Üye

ALPER SARIALİOĞLU

Üye

SEVİL UÇAR

Üye

ATİLLA YÜCEL

Üye

ÜMİT UÇAR

Başkan

SELİM TANRIKULU

Üye

BERK YETİŞKEN

Üye

DANIEL KÖHLER

Üye

BURAK ÇALIMLI

Üye

KORAY BİBER

Üye

BURAK KORUCU

Üye

YULIA KARADAĞ

Üye

FATİH BEDİR

Üye

BURCU KORUCU

Üye

Faaliyet Programı

  1. Artistik Buz Pateni Dünya Şampiyonası

    Mart 18 @ 08:00 - Mart 24 @ 17:00
  2. Short Track Avrupa Kupa Finalleri (S+A+B+C2)

    Mart 22 @ 08:00 - Mart 24 @ 17:00
  3. Short Track Türkiye Şampiyonası (S+A+B+C+D+E+F+G)

    Nisan 4 @ 08:00 - Nisan 7 @ 17:00
  4. Artistik Buz Pateni Hakem Semineri ve Aday Hakem Sınavı

    Nisan 10 @ 08:00 - Nisan 12 @ 17:00
  5. Senkronize Buz Pateni Dünya Şampiyonası

    Nisan 12 @ 08:00 - Nisan 14 @ 17:00
  6. Artistik Buz Pateni Rooster Cup(AN+IN+BN+A+B)

    Nisan 19 @ 08:00 - Nisan 21 @ 17:00
  7. Senkronize Buz Pateni Yarışması

    Nisan 26 @ 08:00 - Nisan 28 @ 17:00
  8. Artistik Buz Pateni Spor Toto Yarışması (S+J+AN+IN+BN)

    Mayıs 3 @ 08:00 - Mayıs 5 @ 17:00
  9. Artistik Buz Pateni Hakem Semineri ve Aday Hakem Sınavı

    Mayıs 10 @ 08:00 - Mayıs 12 @ 17:00
  10. 100.Yıl Özel Programı

    Mayıs 18 @ 08:00 - Mayıs 19 @ 17:00