Short Track Challenge Series-1 Yarışmasına Damgamızı Vurduk

2018-12-10T13:26:23+00:00

23 – 25 Kasım 2018 tarihleri arasında Polonya’ nın Sanok şehrinde düzenlenen Short Track Challenge Series-1 yarışması sona erdi.

Yarışmaya Milli Takım Sporcularımız damgasını vurdu, Yarışmanın ardından aldığımız madalyalar;

Junior B Kategorisi 1000 Metre’de Furkan Akar’dan Altın Madalya,

Junior B Kategorisi 500 Metre’de Furkan Akar’dan Altın Madalya,

Junior B Kategorisi 1500 Metre’de Metehan Atan’dan Gümüş Madalya,

39 Sporcunun Yarıştığı Junior B Kategorisinde Furkan Akar Kategori Birincisi Olmuştur.

Junior A Kategorisi 1500 Metre’de Tunay Şimşek’ten Gümüş Madalya,

Junior A Kategorisi 500 Metre’de Tunay Şimşek’ten Gümüş Madalya,

Junior A Kategorisi 1000 Metre’de Tunay Şimşek’ten Altın Madalya,

20 Sporcunun Yarıştığı Junior A Kategorisinde Tunay Şimşek Kategori Birincisi Olmuştur.

Senior Kategorisi 1500 Metre’de Fırat Yardımcı’dan Altın Madalya,

Senior Kategorisi 500 Metre’de Fırat Yardımcı’dan Gümüş Madalya,

Senior Kategorisi 1000 Metre’de Fırat Yardımcı’dan Altın Madalya,

11 Sporcunun Yarıştığı Senior Kategorisinde Fırat Yardımcı Kategori Birincisi Olmuştur.

3000 Metre Bayrak Yarışında 9 Takım İçinden Altın Madalya

Yarışmayı 13 Madalya 1 Kupa İle Tamamlayan Milli Takımımızı Tebrik Eder Başarılarının Devamını Dileriz.

Yarışma sonuçlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.shorttracklive.info/index.php?comp=491&cat=8&categ=6&m=5&saison=13

About the Author:

Faaliyet Programı

  1. Artistik Buz Pateni Avrupa Şampiyonası 2019

    Ocak 21 @ 08:00 - Şubat 27 @ 17:00
  2. Short Track Dünya Gençler Şampiyonası

    Ocak 25 @ 08:00 - Şubat 27 @ 17:00
  3. Universiade

    Mart 2 @ 08:00 - Mart 12 @ 17:00
  4. Artistik Buz Pateni Dünya Gençler Şampiyonası

    Mart 4 @ 08:00 - Mart 10 @ 17:00
  5. Short Track Dünya Şampiyonası

    Mart 8 @ 08:00 - Mart 10 @ 17:00
  6. Short Track Federasyon Kupası-4 (S+A+B+C+D)

    Mart 15 @ 08:00 - Mart 17 @ 17:00
  7. Artistik Buz Pateni Test Yarışması

    Mart 15 @ 08:00 - Mart 17 @ 17:00
  8. Senkronize Buz Pateni Dünya Gençler Şampiyonası

    Mart 15 @ 08:00 - Mart 16 @ 17:00
  9. Artistik Buz Pateni Dünya Şampiyonası

    Mart 18 @ 08:00 - Mart 24 @ 17:00