4. OLAĞAN ÇALIŞTAY
ANKARA

  • 0day
  • 00hours
  • 00min
  • 00sec
Launch Date

Faaliyet Programı

 

GÜN AY YIL YER ÜLKE YARIŞMA
05-20 TEMMUZ 2018 SAMSUN TÜRKİYE SHORT TRACK YAZ GELİŞİM KAMPI (S+A+B+C+D)
7 TEMMUZ 2018 ANKARA TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ GOE -5/+5 HAKEM SEMİNERİ
14-15 TEMMUZ 2018 ANKARA TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ TEKNİK UZMANLIK-TEKNİK KONTROLÖRLÜK KURSU
21-22 TEMMUZ 2018 ANKARA TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ TEKNİK UZMANLIK-TEKNİK KONTROLÖRLÜK SINAVI
28-29 TEMMUZ 2018 ANKARA TÜRKİYE 4. OLAĞAN ÇALIŞTAY
01-16 AĞUSTOS 2018 GEBZE TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ MİLLİ TAKIM YAZ KAMPI
29 AĞUSTOS 1 EYLÜL 2018 LINZ AVUSTURYA ARTİSTİK BUZ PATENİ ISU JUNIOR GRAND PRIX
MUHTELİF AĞUSTOS/EYLÜL 2018 ERZURUM TÜRKİYE SHORT TRACK GELİŞİM KAMPI (S+A+B+C+D+E)
MUHTELİF AĞUSTOS/EYLÜL 2018 ANKARA TÜRKİYE SENKRONİZE BUZ PATENİ GOE-5/+5 HAKEM SEMİNERİ
01-02 EYLÜL 2018 MUHTELİF TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ TEST YARIŞMASI
04-11 EYLÜL 2018 ANKARA TÜRKİYE BUZ DANSI ANTRENÖR SEMİNERİ
07-08 EYLÜL 2018 ANKARA TÜRKİYE SHORT TRACK ADAY HAKEM KURSU
08-09 EYLÜL 2018 ANKARA TÜRKİYE SHORT TRACK HAKEM GELİŞİM SEMİNERİ
08-09 EYLÜL 2018 ANKARA TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ SEÇME YARIŞMASI (S+J)
13-16 EYLÜL 2018 ERZURUM TÜRKİYE SHORT TRACK NENEHATUN KUPASI (S+A+B+C+D+E+F+G)
12-15 EYLÜL 2018 VANCOUVER KANADA ARTİSTİK BUZ PATENİ ISU JUNIOR GRAND PRIX
19-22 EYLÜL 2018 BRATISLAVA SLOVAKYA ARTİSTİK BUZ PATENİ CHALLENGER SERIES 26th ONDREJ NEPELA TROPHY (S)
28 - 30 EYLÜL 2018 SAMSUN TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ 1919 ATATÜRK KUPASI VE AMATÖRLER YARIŞMASI (AN+IN+BN+A+B+C+D+AMATÖRLER KATEGORİLERİ
MUHTELİF EYLÜL/EKİM 2018 MUHTELİF TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ ANTRENÖR KURSLARI (1.2.3. KADEME)
03-06 EKİM 2018 LJUBLJANA SLOVENYA ARTİSTİK BUZ PATENİ ISU JUNIOR GRAND PRIX-LJUBLJANA CUP
06-07 EKİM 2018 MUHTELİF TÜRKİYE SENKRONİZE GELİŞİM SEMİNERİ
10-13 EKİM 2018 YEREVAN ERMENİSTAN ARTİSTİK BUZ PATENİ ISU JUNIOR GRAND PRIX-ARMENIAN CUP td>
13-14 EKİM 2018 MUHTELİF TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ TEST YARIŞMASI
19-21 EKİM 2018 ERZURUM TÜRKİYE SHORT TRACK FEDERASYON KUPASI-1 (E+F+G)
19-21 EKİM 2018 NICE FRANSA ARTİSTİK BUZ PATENİ CUP OF NICE (S+J)
26-28 EKİM 2018 MUHTELİF TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ CUMHURİYET KUPASI (S+J+AN+IN+BN)
07-11 KASIM 2018 RIGA LETONYA ARTİSTİK BUZ PATENİ VOLVO OPEN CUP(S+J)
09-11 KASIM 2018 KOCAELİ TÜRKİYE SHORT TRACK FEDERASYON KUPASI-2 (S+Z+B+C+D)
09-11 KASIM 2018 MUHTELİF TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ÜMİTLER ŞAMPİYONASI(A+B+C+D)
21-25 KASIM 2018 CELJE SLOVENYA ARTİSTİK BUZ PATENİ SKATE CELJE (S+J)
23-25 KASIM 2018 SANOK POLONYA SHORT TRACK DANUBIA-3 (S+A+B)
27 KASIM 1 ARALIK 2018 İSTANBUL TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ BOSPHORUS CUP 2018
07-09 ARALIK 2018 ALMATY KAZAKİSTAN SHORT TRACK ISU WORLD CUP-3
08-09 ARALIK 2018 MUHTELİF TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ TEST YARIŞMASI
14-16 ARALIK 2018 SPISSKA NOVA VES SLOVAKYA SHORT TRACK DANUBIA-4 (C+D+E)
21-23 ARALIK 2018 MUHTELİF TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI(S+J+AN+IN+BN)/(ID-S+J+N)
04-06 OCAK 2019 MUHTELİF TÜRKİYE SENKRONİZE BUZ PATENİ YARIŞMASI
04-06 OCAK 2019 MUHTELİF TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ BAŞKENT ÜMİTLER ŞAMPİYONASI (A+B+C+D)
04-06 OCAK 2019 BUDAPEŞTE MACARİSTAN SHORT TRACK DANUBIA-5(S+A+B)
08-12 OCAK 2019 TORUN POLONYA ARTİSTİK BUZ PATENİ MENTOR TORUN CUP (J)
11-13 OCAK 2019 DORDRECHT HOLLANDA SHORT TRACK ISU AVRUPA ŞAMPİYONASI
11-13 OCAK 2019 KOCAELİ TÜRKİYE SHORT TRACK FEDERASYON KUPASI-3 (E+F+G)
19-20 OCAK 2019 MUHTELİF TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ TEST YARIŞMASI
21-27 OCAK 2019 MINSK BELARUS ARTİSTİK BUZ PATENİ ISU AVRUPA ŞAMPİYONASI 2019
25-27 OCAK 2019 SEUL GÜNEY KORE SHORT TRACK ISU DÜNYA GENÇLER ŞAMPİYONASI
01-03 ŞUBAT 2019 MUHTELİF TÜRKİYE SENKRONİZE BUZ PATENİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
01-03 ŞUBAT 2019 DRESDEN ALMANYA SHORT TRACK ISU WORLD CUP-5
05-10 ŞUBAT 2019 SOFYA BULGARİSTAN ARTİSTİK BUZ PATENİ SOFYA TROPHY 2019 (AN+IN+BS+A+B)
08-10 ŞUBAT 2019 TORİNO İTALYA SHORT TRACK ISU WORLD-6
09-16 ŞUBAT 2019 SARAY BOSNA BOSNA HERSEK EYOF 2019(ARTİSTİK BUZ PATENİ – SHORT TRACK)
16-17 ŞUBAT 2019 MUHTELİF TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ TEST YARIŞMASI
22-24 ŞUBAT 2019 VENTSPILS LETONYA SHORT TRACK DABUBIA-6
02-12 MART 2019 KRASNOYARSK RUSYA 24. KIŞ ÜNİVERSİTE OYUNLARI
04-10 MART 2019 ZAGREB HIRVATİSTAN ARTİSTİK BUZ PATENİ DÜNYA GENÇLER ŞAMPİYONASI
08-10 MART 2019 SOFYA BULGARİSTAN SHORT TRACK ISU DÜNYA ŞAMPİYONASI
08-10 MART 2019 İZMİR TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ EGE ÜMİTLER ŞAMPİYONASI (A+B+C+D)
15-17 MART 2019 ERZURUM TÜRKİYE SHORT TRACK FEDERASYON KUPASI-4 (S+A+B+C+D)
15-17 MART 2019 NEUCHÂTEL İSVİÇRE SENKRONİZE BUZ PATENİ DÜNYA GENÇLER ŞAMPİYONASI
18-24 MART 2019 SAITAMA CITY JAPONYA ARTİSTİK BUZ PATENİ DÜNYA ŞAMPİYONASI
22-24 MART 2019 ROSTOCK ALMANYA SHORT TRACK AVRUPA KUPA FİNALLERİ (S+A+B+C+D+E)
23-24 MART 2019 MUHTELİF TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ TEST YARIŞMASI
29-31 MART 2019 CELJE SLOVENYA SHORT TRACK BALKAN OYUNLARI (S+A+B+C+D)
05-07 NİSAN 2019 ERZURUM TÜRKİYE SHORT TRACK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (S+A+B+C+D+E+F+G)
05-07 NİSAN 2019 İZMİR TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ SPOR TOTO YARIŞMASI (S+J+AN+IN+BN)
12-14 NİSAN 2019 HELSINKI FİNLANDİYA SENKRONİZE BUZ PATENİ DÜNYA ŞAMPİYONASI
19-21 NİSAN 2019 COURBEVOIE FRANSA ARTİSTİK BUZ PATENİ ROOSTER CUP (AN+IN+BN+A+B)
26-28 NİSAN 2019 MUHTELİF TÜRKİYE SENKRONİZE BUZ PATENİ YARIŞMASI
04-05 MAYIS 2019 MUHTELİF TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ HAKEM SEMİNERİ ve ADAY HAKEM SINAVI
11-12 MAYIS 2019 MUHTELİF TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ TEST HAKEMİ SEMİNERİ ve SINAVI
18-19 MAYIS 2019 SAMSUN TÜRKİYE 100. YIL ÖZEL PROGRAMI
25-26 MAYIS 2019 MUHTELİF TÜRKİYE ARTİSTİK BUZ PATENİ TEST YARIŞMASI
ÜST