Duyurular

Dünya Dopingle Mücadele Kuralları Uluslararası Standartları Yasaklılar Listesi 2018 Yılı

Kulüp Adı Toplam Puanı
Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü 250
Vizyon Buz Sporları Kulübü 173
İzmir B.Bld. Gençlik 196
Altın Patenciler Spor Kulübü 176
Olimpik 2023 Spor Kulübü 97
Bahçelievler Belediye Spor Kulübü 131
Antares Spor Kulübü 47
Bursa Tek Paten Spor Kulübü 2
Zafer Koleji Spor Kulübü 9
Yükseliş Spor Kulübü 10
Buzun Aslanları Spor Kulübü 6
Milenyum Spor Kulübü 8
Bakırköy Gençlik Spor Kulübü 14
Ankara Üniversitesi Spor Kulübü 3
Atak Buz Sporları Kulübü 2
Bahçeşehir Akpınar Spor Kulübü 2
Aşkale Belediye Spor Kulübü 5
Sıla Olçaray Gençlik Spor Kulübü 7
Akpro Mühendislik Spor Kulübü 6
Zirve Gençlik Spor Kulübü 6

Kendi İmkanlarıyla Yurt Dışında Yarışmaya Katılacakların Dikkatine

Kendi imkanlarıyla ya da kulübü imkanlarıyla yurt dışında bir yarışmaya katılacak tüm sporcularımızın aşağıda ekte yer alan dilekçe ile birlikte yarışmaya başvuru yazılarını Federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir.

Hizmet pasaportu talep eden vizeli sporcular ve vizeli antrenörler ekte yer alan dilekçe ile birlikte diğer tüm evraklarını (yarışmaya katılacaklarına dair tüm kafile üyelerinin yazıldığı kulüp yönetim kurulu kararı, sporcu lisans fotokopileri, kulüp üst yazısı, 2 adet biyometrik fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisi) yarışma tarihinden en az 15 gün önce Federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir.

Tüm antrenör ve sporcularımıza duyurulur…

18 Yaşından Küçük Sporcular İçin Dilekçe Örneği

18 Yaşından Büyük Sporcular İçin Dilekçe Örneği

 

Dünya Dopingle Mücadele Kuralları Uluslararası Standartları Yasaklılar Listesi 2016 Yılı

Spordan Sorumlu Devlet Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı Arasında İmzalanan ve Faal Amatör Sporcuların Sağlık Giderlerinin Karşılanması Hakkında Protokole Aşağıdaki Linklerden Ulaşabilirsiniz.

Kaydet

Spor kulüplerinde sporcu ya da antrenör olarak görev yapacak yabancılara ikamet izni verilmesine ilişkin usul ve esaslar İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü'nün 85 Nolu Genelgesi ile düzenlenmiştir. Genelge yazı metnine aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Milli Sporcu Belgesi Verilmesi Hakkındaki Yönetmelik Değişmiştir. Milli Sporcu Belgesi Almak İsteyen Sporcularımızın İlgili Yönetmelik Doğrultusunda Başvurularını Yapmaları Gerekmektedir.


Federasyonumuz Tarafından 2014 Yılı İtibari İle Gri(Hizmet) Pasaport Kullanımı İle İlgili Düzenlemeler Yapılmıştır. Yapılan Düzenlemeler ile Kendi İmkanlarıyla Yurtdışı Yarışmalarına Katılacak Kulüplerimizin, Gri (Hizmet) Pasaportundan Yararlanabilmesi İçin Uyması Gereken Kurallara Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.


03.04.2014 Tarihinde Resmi Gazetede Yayınlanan Türkiye Buz Pateni Federasyonu Ana Statüsüne Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz...


Kafile Başkanı Olarak Katıldığınız Uluslararası Organizasyon İle İlgili bilgilerin Ek'te Yer Alan 'Federasyonların Uluslararası Yurtiçi / Yurtdışı Faaliyet Raporu' formuna Uygun Olarak Doldurulması ve Faaliyetin Bitimini Takip Eden İki İş Günü İçerisinde Federasyonumuza Gönderilmesi Gerekmektedir.


Dünya Dopingle Mücadele Kurallarına Yukarıdaki Bağlantıya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

This is a sample text. You can click on it to edit it inline or open the element options to access additional options for this element.

ÜST