Başkanın Köşesi

Mart 2017

Değerli Camiamız,

10 Aralık 2016 tarihinde Olağan Üstü Genel Kurul ile başkanı seçilmiş olduğum Türkiye Buz Pateni Federasyonu’nda dinamik bir ekip ile yeni bir süreç başlatmış bulunmaktayız. Bu yeni dönemde Federasyonumuza kalıcı, sağlam ve kurumsal bir alt yapı kazandırmak en önemli amacımızdır.

Sporcularımız, antrenörlerimiz, hakemlerimiz ve sporcu ailelerimizle bir bütünlük içerisinde katılımcı ve adil bir yönetim şeklini uygulamak üzere yoğun bir çalışma içerisinde olduğumuzu belirtmek isterim.

Camiamızın son dönemde büyük bir bütünlük içerisinde olduğunu ve sorunların istişare edilerek farklı görüşler ile en iyi şekilde değerlendirildiği yeni bir döneme tanıklık etmekteyiz.

Kısa zamanda yapmış olduğumuz çalışmalardan elde ettiğimiz başarılar, camiamız adına aldığımız kararların doğruluğunu kanıtlar niteliktedir. Önümüzdeki süreçte Federasyonumuzu Türk sporunda hak ettiği yerlere ulaştırmak için, çalışmalarımızın azim ve kararlılıkla devam edeceğini bilhassa belirtmek isterim.

Bu vesileyle sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum.

 

Türkiye Buz Pateni Federasyonu Başkanı

Ahmet Hamdi GÜRBÜZ

This is a sample text. You can click on it to edit it inline or open the element options to access additional options for this element.

This is a sample text. You can click on it to edit it inline or open the element options to access additional options for this element.

TOP