Antrenörler

Adı Soyadı Bölgesi Kurs Tarihi Kurs Yeri Kademesi Lisans Vize
RANA BELKIS GÖÇMEN DENKLİK Kocaeli 2. KADEME
HASAN BASRİ AKMAN 02-13 HAZİRAN 2003 Kocaeli 1. KADEME
ECE ONGÜL 14-25 NİSAN 2009 Ankara 1. KADEME
BETÜL ÇELİK BEKÇİ 19-30 HAZİRAN 2007 1. KADEME
BURAK KARAKAŞ 03-14 NİSAN 2017 İSTANBUL 1. KADEME
BUSE TOPRAKSÜREN 03-14 NİSAN 2017 İSTANBUL 1. KADEME
RENK KEMALOĞLU 03-14 NİSAN 2017 İSTANBUL 1. KADEME
BERİL BEKTAŞ BEYAZ 13-24 MART 2010 Ankara 1. KADEME
YAVUZ ESKİCİ 28 HAZİRAN-09 TEMMUZ 2013 1. KADEME
MİTHAT CELASİN DENKLİK 1. KADEME
CANER ÇALIK 18-29 AĞUSTOS 2011 İzmir 1. KADEME
CEMAL GEDİKOĞLU 16-27 ŞUBAT 2015 1.KADEME
BERKAY ASLANBEY 18-29 AĞUSTOS 2011 İzmir 1. KADEME
GAMZE GÜNER 27 NİSAN-12 MAYIS 2009 İzmir 2. KADEME
AYŞEGÜL METİN DENKLİK Ankara 1. KADEME
NEŞE OLCAY HÜNERLİ 27 NİSAN-12 MAYIS 2009 İzmir 2. KADEME
ASLI AKDEMİR 03-14 NİSAN 2017 İSTANBUL 1. KADEME
NELLYA ŞAMİLYEVNA AKBULUT İstanbul 13-24 MART 2010 İstanbul 1. KADEME
AMİL AKBULUT İstanbul 27 NİSAN-12 MAYIS 2009 İstanbul 2. KADEME
TURHAN TOSUNLAR 03 - 18 EYLÜL 2014 İzmir 2. KADEME
ALİ DEMİRBOĞA DENKLİK Ankara 3. KADEME
SEVİM YILDIRIM 19-30 HAZİRAN 2007 1. KADEME
RIDVAN VATAN DENKLİK 3. KADEME
TİMUÇİN ÖZBÜKÜCÜ 03 Temmuz 2003 Antalya 2. KADEME
DENİZ ERONGUN DENKLİK Ankara 2. KADEME
BÜKRE KARABULUT 03 - 18 EYLÜL 2014 Ankara 2. KADEME
KESKİN BALTA 25 EYLÜL-13 EKİM 1995 2. KADEME
ASLI ÜNSAL ÖZORHAN 22 HAZİRAN-07 TEMMUZ 2009 2. KADEME
ZEYNEP KAÇAR 19-30 HAZİRAN 2013 1. KADEME
ALEV KAHRAMAN ÇİMEN DENKLİK Ankara 3. KADEME
AYBİKE KAHRIMAN 03-14 NİSAN 2017 İSTANBUL 1. KADEME
NASİP BAŞTÜRK 03-14 NİSAN 2017 İSTANBUL 1. KADEME
İBRAHİM AKGÜN 19 Eylül - 04 Ekim 2016 Ankara 1.KADEME
NATALİA POPOVA 03 - 18 EYLÜL 2014 Ankara 2. KADEME
TAYFUN ANAR 22 HAZİRAN-07 TEMMUZ 2009 Ankara 2. KADEME
AYÇA SOYGÜT 27 NİSAN-12 MAYIS 2009 Ankara 2. KADEME
İRİNA GÖKÇE 22 HAZİRAN-07 TEMMUZ 2009 2. KADEME
SİNEM KARA 13-24 KASIM 2006 1. KADEME
İBRAHİM OGUZ 19 Eylül - 04 Ekim 2016 Ankara 2.KADEME
KUTAY ERYOLDAŞ 03 - 18 EYLÜL 2014 Ankara 2. KADEME
ZEYNEP AYDIN 03 - 18 EYLÜL 2014 Ankara 2. KADEME
GÜNAY AYDIN DEMİRTAŞ 03 - 18 EYLÜL 2014 Ankara 2. KADEME
ÖMER YILMAZ ARASAN DENKLİK Ankara 2. KADEME
SAİM YELER TEKELİOĞLU DENKLİK Bursa 2. KADEME
SILA OLÇARAY DENKLİK 4. KADEME
Adı Soyadı Bölgesi Kurs Tarihi Kurs Yeri Kademesi Lisans Vize
CEMRE KARADUMAN 02-17 TEMMUZ 2012 Kocaeli 2. KADEME
MÜLKİNAZ BIYIK 03-14 NİSAN 2009 1. KADEME
HALİL İBRAHİM YİLMAZ 1. KADEME
LEYLA YİLMAZ Ardahan 02-17 TEMMUZ 2012 2. KADEME
Duygu BELİR Erzurum 25 Temmuz - 05 Ağustos 2016 1.KADEME
ERSEL ARGUN 05 - 16 Ekim 2015 1. KADEME
Yulia KARADAĞ Erzurum 25 Temmuz - 05 Ağustos 2016 1. KADEME
Arif KARADAĞ Erzurum 25 Temmuz - 05 Ağustos 2016 1. KADEME
Adem BELİR Erzurum 09-20 Mayıs 2017 1. KADEME
Elif ÖZDEN Erzurum 09-20 Mayıs 2017 1. KADEME
Oğuzhan ŞİMŞEK Erzurum 09-20 Mayıs 2017 1. KADEME
Betül YERDELEN Erzurum 25 Temmuz - 05 Ağustos 2016 1. KADEME
İbrahim OĞUZ Ankara 05-16 Ekim 2015 1. KADEME
Artur SULTANGALİYEV DENKLİK 2. KADEME
MUHAMMED YASİN ÇODUR 03-14 NİSAN 2009 1. KADEME
ÜST