Antrenörler

Adı Soyadı Bölgesi Kurs Tarihi Kurs Yeri Kademesi Lisans Vize
RANA BELKIS GÖÇMEN KOCAELİ DENKLİK DENKLİK 2. KADEME
HASAN BASRİ AKMAN KOCAELİ 02-13 HAZİRAN 2003 KOCAELİ 1. KADEME
ECE ONGÜL KOCAELİ 14-25 NİSAN 2009 ANKARA 1. KADEME
BETÜL ÇELİK BEKÇİ KOCAELİ 19-30 HAZİRAN 2007 KOCAELİ 1. KADEME
BURAK KARAKAŞ KOCAELİ 03-14 NİSAN 2017 İSTANBUL 1. KADEME
BUSE TOPRAKSÜREN İSTANBUL 03-14 NİSAN 2017 İSTANBUL 1. KADEME
RENK KEMALOĞLU İSTANBUL 03-14 NİSAN 2017 İSTANBUL 1. KADEME
BERİL BEKTAŞ BEYAZ İSTANBUL 13-24 MART 2010 ANKARA 1. KADEME
YAVUZ ESKİCİ İSTANBUL 28 HAZİRAN-09 TEMMUZ 2013 ERZURUM 1. KADEME
MİTHAT CELASİN İSTANBUL DENKLİK DENKLİK 1. KADEME
CANER ÇALIK İZMİR 18-29 AĞUSTOS 2011 İZMİR 1. KADEME
CEMAL GEDİKOĞLU İZMİR 16-27 ŞUBAT 2015 ANKARA 1.KADEME
BERKAY ASLANBEY İZMİR 18-29 AĞUSTOS 2011 İZMİR 1. KADEME
GAMZE GÜNER İZMİR 27 NİSAN-12 MAYIS 2009 İZMİR 2. KADEME
AYŞEGÜL METİN İZMİR DENKLİK DENKLİK 1. KADEME
NEŞE OLCAY HÜNERLİ İZMİR 27 NİSAN-12 MAYIS 2009 İZMİR 2. KADEME
ASLI AKDEMİR KOCAELİ 03-14 NİSAN 2017 İSTANBUL 1. KADEME
NELLYA ŞAMİLYEVNA AKBULUT İSTANBUL 13-24 MART 2010 İSTANBUL 1. KADEME
AMİL AKBULUT İSTANBUL 27 NİSAN-12 MAYIS 2009 İSTANBUL 2. KADEME
TURHAN TOSUNLAR İSTANBUL 03 - 18 EYLÜL 2014 İZMİR 2. KADEME
ALİ DEMİRBOĞA ANKARA DENKLİK DENKLİK 3. KADEME
SEVİM YILDIRIM İSTANBUL 19-30 HAZİRAN 2007 KOCAELİ 1. KADEME
RIDVAN VATAN İSTANBUL DENKLİK DENKLİK 3. KADEME
TİMUÇİN ÖZBÜKÜCÜ ANKARA 03 Temmuz 2003 ANTALYA 2. KADEME
DENİZ ERONGUN ANKARA DENKLİK DENKLİK 2. KADEME
BÜKRE KARABULUT ANKARA 03 - 18 EYLÜL 2014 ANKARA 2. KADEME
KESKİN BALTA ANKARA 25 EYLÜL-13 EKİM 1995 ANKARA 2. KADEME
ASLI ÜNSAL ÖZORHAN ANKARA 22 HAZİRAN-07 TEMMUZ 2009 ANKARA 2. KADEME
ZEYNEP KAÇAR 19-30 HAZİRAN 2012 İZMİR 1. KADEME
ALEV KAHRAMAN ÇİMEN İSTANBUL DENKLİK DENKLİK 3. KADEME
AYBİKE KAHRIMAN İSTANBUL 03-14 NİSAN 2017 İSTANBUL 1. KADEME
NASİP BAŞTÜRK İSTANBUL 03-14 NİSAN 2017 İSTANBUL 1. KADEME
İBRAHİM AKGÜN ANKARA 19 Eylül - 04 Ekim 2016 ANKARA 1.KADEME
NATALİA POPOVA ANKARA 03 - 18 EYLÜL 2014 ANKARA 2. KADEME
TAYFUN ANAR ANKARA 22 HAZİRAN-07 TEMMUZ 2009 ANKARA 2. KADEME
AYÇA SOYGÜT ANKARA 27 NİSAN-12 MAYIS 2009 ANKARA 2. KADEME
İRİNA GÖKÇE ANKARA 22 HAZİRAN-07 TEMMUZ 2009 2. KADEME
SİNEM KARA ANKARA 13-24 KASIM 2006 ANKARA 1. KADEME
İBRAHİM OGUZ ANKARA 19 Eylül - 04 Ekim 2016 ANKARA 2.KADEME
KUTAY ERYOLDAŞ ANKARA 03 - 18 EYLÜL 2014 ANKARA 2. KADEME
ZEYNEP AYDIN ANKARA 03 - 18 EYLÜL 2014 ANKARA 2. KADEME
GÜNAY AYDIN DEMİRTAŞ ANKARA 03 - 18 EYLÜL 2014 ANKARA 2. KADEME
ÖMER YILMAZ ARASAN ANKARA DENKLİK DENKLİK 2. KADEME
SAİM YELER TEKELİOĞLU BURSA DENKLİK DENKLİK 2. KADEME
SİNEM KUYUCU ANKARA 03-14 NİSAN 2017 İSTANBUL 1. KADEME
UMUR ÖZTAŞDELEN ANKARA 19-30 HAZİRAN 2007 ANKARA 1. KADEME
MANUELA SYLVIA CRISTUDOR ANKARA DENKLİK 2. KADEME
SILA OLÇARAY İSTANBUL DENKLİK DENKLİK 4. KADEME
PELİN EROL İSTANBUL 19-30 HAZİRAN 2007 KOCAELİ 1. KADEME
Adı Soyadı Bölgesi Kurs Tarihi Kurs Yeri Kademesi Lisans Vize
OĞUZHAN ŞİMŞEK ERZURUM 09-20 MAYIS 2017 ERZURUM 1. KADEME
CEMRE KARADUMAN KOCAELİ 02-17 TEMMUZ 2012 KOCAELİ 2. KADEME
MÜLKİNAZ BIYIK KOCAELİ 03-14 NİSAN 2009 ERZURUM 1. KADEME
HALİL İBRAHİM YİLMAZ ARDAHAN 03-14 NİSAN 2009 ERZURUM 1. KADEME
LEYLA YİLMAZ ARDAHAN 02-17 TEMMUZ 2012 ERZURUM 2. KADEME
DUYGU BELİR ERZURUM 25 TEMMUZ - 05 AĞUSTOS 2016 ERZURUM 1.KADEME
ERSEL ARGUN KOCAELİ 05 - 16 Ekim 2015 ANKARA 1. KADEME
YULİA KARADAĞ ERZURUM 25 TEMMUZ - 05 AĞUSTOS 2016 ERZURUM 1. KADEME
ARİF KARADAĞ ERZURUM 25 TEMMUZ - 05 AĞUSTOS 2016 ERZURUM 1. KADEME
ADEM BELİR Erzurum 09-20 MAYIS 2017 ERZURUM 1. KADEME
ELİF ÖZDEN ERZURUM 09-20 MAYIS 2017 ERZURUM 1. KADEME
BETÜL YERDELEN ERZURUM 25 TEMMUZ - 05 AĞUSTOS 2016 ERZURUM 1. KADEME
İBRAHİM OĞUZ ANKARA 05-16 Ekim 2015 ANKARA 1. KADEME
ARTUR SULTANGALİYEV ERZURUM DENKLİK 2. KADEME
MUHAMMED YASİN ÇODUR ERZURUM 03-14 NİSAN 2009 ERZURUM 1. KADEME
ÜST