Aday Milli Takım Yaz Hazırlık Kampı Yarın Başlıyor

2017-07-17T17:43:31+00:00

07 – 30 Temmuz 2017 Tarihleri Arasında Ankara’ da Düzenlenecek olan Aday Milli Takım Hazırlık Yaz Kampı Yarın Başlıyor.

Sporcular: 

1.Ceyda SAĞLAM

2.Eren Hayri HIZIR

3.Melissa BAŞTÜRK

4.Eray SAV

5.Ömer Efe SAYICI

6.Saniye Ece SEÇER

7.Ayça İŞMURATLAR

8.Derya DEMİRSAL

9.Burak DEMİRBOĞA

10.Mehmet ÇAKIR

11.Birce ATABEY

12.Dilara AKKURT

13.Fatma Şeyda DURMUŞ

14.Ceren KARAŞ

15.Rana KÜTÜKOĞLU

16.Yağmur Derin KEVİNÇ

17.Güzide Irmak BAYIR

18.Ada Su MUTLU

19.Efe Cetiz

20.Elifsu EROL

21.Sıla SAĞDIÇ

22.Kumsal BELİN

23.Defne Günce KILIÇ

24.Alp Töre OVALIOĞLU

25.Elif ERDEM

26.Ağahan Berk DÖRTKOL

27.Ayşe Pelin LOKUMCU

28.Fatma Yade KARLIKLI

29.Irmak YÜCEL

30.Engin Ali ARTAN

ANTRENÖRLER:

  1. Amil AKBULUT
  2. Rana Belkıs GÖÇMEN
  3. Turhan TOSUNLAR
  4. Buse ÇOŞKUN
  5. Renk KEMALOĞLU
  6. Tayfun ANAR
  7. Gamze GÜNER
  8. Caner ÇALIK
  9. Günay AYDIN DEMİRTAŞ
  10. Ali DEMİRBOĞA

EĞİTMENLER:

  1. Zsalt KEREKES (Teknik Eğitmen)
  2. Sevcan YAĞCI (Kayış eğitmeni)
  3. Gelincik ŞEN (Plates Eğitmeni)
  4. Natalia Ermaliç ADAMOVNA (Dans Eğitmeni)

TEKNİK KONTROLÖR:

  1. Rengin GÜNAYDIN

TEKNİK UZMAN:

  1. Duygu SALUR

KAMP DİREKTÖRÜ:

  1. Saim Yeler TEKELİOĞLU

KAMP MÜDÜRÜ:

  1. Bülent TUNÇALP

 

 

About the Author:

Faaliyet Programı

  1. Senkronize Buz Pateni Yarısması

    Ocak 18 @ 08:00 - Ocak 20 @ 17:00
  2. Artistik Buz Pateni Avrupa Şampiyonası 2019

    Ocak 21 @ 08:00 - Şubat 27 @ 17:00
  3. Short Track Dünya Gençler Şampiyonası

    Ocak 25 @ 08:00 - Şubat 27 @ 17:00
  4. Short Track Dünya Kupası-5

    Şubat 1 @ 08:00 - Şubat 3 @ 17:00
  5. Artistik Buz Pateni Sofia Trophy 2019 (AN+IN+BS+A+B)

    Şubat 5 @ 08:00 - Şubat 10 @ 17:00
  6. Senkronize Buz Pateni Türkiye Şampiyonası

    Şubat 8 @ 08:00 - Şubat 10 @ 17:00
  7. Short Track Dünya Kupası-6

    Şubat 8 @ 08:00 - Şubat 10 @ 17:00
  8. EYOF Yarışmaları (Artistik Buz Pateni – Short Track)

    Şubat 9 @ 08:00 - Şubat 16 @ 17:00
  9. Artistik Buz Pateni Test Yarışması

    Şubat 16 @ 08:00 - Şubat 17 @ 17:00
  10. Artistik Buz Pateni Marmara Bölge Yarışması

    Şubat 22 @ 08:00 - Şubat 24 @ 17:00